Купи!

Машки Паричник Модел 121

250 ден

Машки Паричник Модел 121. Доста квалитетен машки паричник од брендот на ” Colection ” изработен од еко кожа со две засебни прегради и со една кабза за запетлување. Има и три засебни прегради за ставање на лични документи и картички. Цената е намалена и го имаме во црна и кафена боја, повелете цената е за 50% намалена !

Димензии:

Должина: 12 см.

Ширина: 2 см.

Висина: 9 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Нема на залиха

SKU: 121 Категорија

Опис

Опис

Машки Паричник Модел 121

Кошничка