Купи!

Машки Паричник Модел 123

350 ден

Машки Паричник Модел 123. Квалитетен машки паричник изработен од кожа со две внатрешни засебни прегради и една надворешна преграда. Во внатрешноста на паричникот има исто така три независни прегради за картички и лични документи. Моделот е нов за 2019 год, а цената е багателна за овој квалитет. Повелете уверете се !

Димензии:

Должина: 9 см.

Ширина: 2 см.

Висина: 11 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Нема на залиха

SKU: 123 Категорија

Опис

Опис

Машки Паричник Модел 123

Кошничка