Купи!

Женски декоративни паричници

400 ден

Женски декоративни паричници. Причниците се изработени од совршена еко кожа и ги има во четири бои, бежов, црн, светло и темно лиљаков.  Внатрешноста се содржи од три засебни прегради, многу се практични и цената е идеална. Повелете !

Димензии:

Должина: 19 см.

Ширина: 2 см.

Висина: 11 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

SKU: 1101 Категорија

Опис

Опис

Женски декоративни паричници

Кошничка