Купи!

Машки ташнички модел 028

250 ден

Машки ташнички модел 028. Ташничките се од брендот Leo & Co. Се состојат од четири засебни прегради, платнени се и ги имаме во две бои, Црно со Сиво и само Црно. Цената е промотивна – само 250 ден !

Димензии:

Должина: 15 см.

Ширина: 6 см.

Висина: 17 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари

Нема на залиха

SKU: 10214 Категорија

Опис

Опис

Машки ташнички модел 028

Кошничка