Купи!

Мрежести хулахопки модел 9007

200 ден

Мрежести хулахопки модел 9007. Долги црни мрежести хулахопки, идеална комбинација со вашите кратки здолништа или кратки пантолони. Изработени се од крупна, мека, црна мрежа која растегната по ногата има форма на симпатични кругови. Величината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Бидете привлечни и единствени за некого, остварете ги вашите фантазии, со нашата долна облека по прифатлива цена. 200 ден. Производите ги добивате во дискретно пакување со карго. Ги добивате за 1-2 работни денови, До вашиот град или ваша адреса.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Нема на залиха

SKU: 9007 Категорија

Опис

Опис

Мрежести хулахопки модел 9007

Кошничка