Попуст!

Секси Чорапи

580 ден 280 ден

Секси чорапи, изработен од мрежест материјал, кој дискретно ги открива жешките точки од целото тело.  Величината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Материјал: Полиамид

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА 9643 Категории: ,

Опис

Опис

Секси Чорапи

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК