Купи!

Мрежести хулахопки модел 9008

200 ден

Мрежести хулахопки модел 9008. Долги црни мрежасти хулахопки изработени од фина мрежа. Во мрежата се вметнати сребрени украсни циркони кои даваат дополнителна уникатност на моделот. Може да биде елегантно пополнување кон палетата од долен веш што ви ја предлагаме. Нивиот универзален изглед и боја овозможуваат безброј комбинации како со долен веш, така и со здолништа различни по големина, вид и боја. Величината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Материјал: 88% полиамид, 12% еластин

Бидете привлечни и единствени за некого, остварете ги вашите фантазии, со нашата долна облека по прифатлива цена. 200 ден. Производите ги добивате во дискретно пакување со карго. Ги добивате за 1-2 работни денови, До вашиот град или ваша адреса.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Нема на залиха

SKU: 9008 Категорија

Опис

Опис

Мрежести хулахопки модел 9008

Кошничка