Попуст!

Неверојатно реалистичен Силиконски дилдо

2,590 ден 1,890 ден

Неверојатно реалистичен Силиконски дилдо. Овој господин е толку нежен што нема да сакате да го оставите ни за момент! Има мазно тело со малечка главичка, и тестиси на дното, и е спремен да Ве направи неизмерно среќни! Изработен е од посебен материјал, кој е толку реалистичен што кога ќе го допрете ќе се збуните дали е вистински! Флексибилниот ‘рбет го прави овој дилдо прилагодлив да се превиткува по Ваша желба. Во основата на играчката има платформа која залепена на било која мазна површина ствара вакуум, така што можете да ја користите, а рацете да ви останат слободни. Основата ја прави играчката идеална како за вагинален, така и за анален секс. Во комбинација со лубрикант дилдото ќе стане влажно и лизгаво, така што нема да чувствувате дискомфорт при пенетрација и ќе ви овозможи едно реално уживање.

Боја: Телесна

Должина: 18 см.

Употреблива должина: 14,5 см.

Дијаметар: 4 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА CNZ-621713377 Категории: ,

Опис

Опис

Неверојатно реалистичен Силиконски дилдо

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК