Купи!

ПЕНИС XXL КРЕМ 80МЛ

990 ден

ПЕНИС XXL КРЕМ 80МЛ

Пенис XXL кремот е ревитализирачки крем за надворешна употреба. Тој ја забрзува циркулацијата на крвта на пенисот и тестисите, ја одржува виталноста и негата и ви овозможува долготрајна еластичност, цврстина и незаборавен сексуален однос, а после 2 недели до месец пенисот почнува да се задебелува. Направен е екстрати на растението Гинко, витамини, семки од толчени тестиси на Бивол и е еден од најголемите и најпродаваните природни Германски Афродизијаци кој е на Пририодна база Без непосакувани ефекти. 100% Гарантирана Ерекција… Повелете, цената е ултра намалена !

Без оглед на годините и ти можеш повторно да се почувствуваш моќно и самоуверено, нема што да чекаш пробај го уште сега!

Пенис XXL Кремот е исто така е висококвалитетен додаток со моќна комбинација на егзотични билки, витамини и минерали кои му се потребни на секој маж! Тој на природен начин успева да го зголеми нивото на тестостеронот и ќе ти овозможи максимално чувство на самодоверба, енергија и задоволство!

Бенефити од користење на Пенис XXL Кремот:

 • – Подобрување на сексуалните перформанси
 • – Оптимизација на машката лична благосостојба
 • – Помага при проблеми со импотенција кај мажи
 • – Ја подобрува издржливоста и сексуалната енергија
 • – Го подобрува квалитетот на спермата и ја зголемува плодноста
 • – Повисоко ниво на тестостерон
 • – Поголемена физичка енергија и издржливост
 • – Поголема коскена и мускулна маса,
 • – Нормална плодност и репродуктивна функција,
 • – Нормален енергетски метаболизам,
 • – Пормална срцева функција,
 • – Посилен имун систем

Начин на употреба : аплицирајте еднакви количини од кремот на пенисот и на тестисите и масирајте нежно додека наполно не се впие и не почне да делува.

Напомена: Пенис кремот, како и сите генитални креми, не е компатибилен со презерватив. Употребувајте го презервативот 30 минути откако кремот ќе се апсорбира.

Нарачки на тел: 078-277-598

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

SKU: 10219 Категории ,

Опис

Опис

ПЕНИС XXL КРЕМ 80МЛ

Кошничка