Купи!

Полукружно ташниче

400 ден

Полукружно ташниче. Кожено ташниче со едн преден и еден заден патент од брендот на ташни Alessio. Ташната има мобилна долга рачка која што се вади по потреба. Наменета е за секакви пригоди и е многу типска. Цената е намалена. Повелете !

Димензии:

Должина: 25 см.

Висина: 18 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Категорија

Опис

Опис

Полукружно ташниче

Кошничка