Купи!

Златна ташна модел 011

750 ден

Златна ташна модел 011. Ташната е од брендот Silvio. Изработена е од прекрасна еко кожа, има две внатрешни прегради, еден заден патент и две долги рачки за носење. Предниот дел од ташната е како резбарен со многу интересен дезен. Повелете !

Димензии:

Должина: 35 см.

Ширина: 13 см.

Висина: 24 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари

SKU: 10116 Категорија

Опис

Опис

Златна ташна модел 011

Кошничка