Попуст!

Реалистичен дилдо 20 см

1,490 ден 990 ден

Реалистичен дилдо 20 см. Овој силен и снажен дечко ќе Ви ја разгори фантазијата. Тој е спремен да се снајде во секаква ситуација. Овој жежок дечко има реалистично тело со испакната и полна глава, како и задоволителна дебелина и е тука а го изгаси пожарот од страсти! Во комбинација со лубрикант ќе стане мазен и лизгав, така што нема да имате никаков дискомфорт при пенетрација.

Боја: Телесна

Должина: 20 см.

Употреблива должина: 17 см.

Дијаметар: 3,8 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА CN-101735745 Категорија:

Опис

Опис

Реалистичен дилдо 20 см

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК