Купи!

Гел против прерана ејакулација – ЕЏ СОВРШЕНА 100% ПРИРОДНА ФОРМУЛА ЗА ДООООЛГ СЕКС!

1,190 ден

Гел против прерана ејакулација – ЕЏ

Дозволете ни да ви го представиме најновиот револуционерен производ направен од 100% природни состојки којшто елегантно и дискретно ќе ја намали осетливоста на вашиот пенис и ќе ви овозможи долг и стабилен сексуален однос.

ЕЏ трае подолго од сите до сега познати средства

Само 3-5 капки од Гелот ЕЏ намачкана на главичката од пенисот ќе му ја намали осетливоста  во следните 6 ЧАСА без да го отрпне и да ви го намали задоволството.

Со ЕЏ оралниот секс е ВКУСЕН!

Хемиските средства за намалување на осетливоста имаат горчлив вкус и се ставаат непосредно пред сексуалниот однос. За разлика од нив, ЕЏ се става еден час пред сексот и тоа во многу мало количество, така што целосно се апсорбира во кожата и нема непријатен вкус.

Само 3-5 капки се доволни за цела вечер!

Еџ е СУПЕРЕФИКАСЕН производ кој може да се користи околу 30 пати. Се става многу малку, а врши ГООООЛЕМА работа! Тоа цената му ја прави многу поволна.

Еџ ќе ве направи среќни

Ова е факт затоа што сега траењето на сексот нема да биде проблем за вас. Од друга страна, дејството на ЕЏ е толку долго што целата ноќ може да биде уживање за двајцата партнери.

Еџ е природно средство коешто ќе му даде нова димензија на вашиот секс и ќе внесе радост во вашиот живот! Се користи на тој начин што се нанесува и размачкува капка од гелот на главата од пенисот. Ефектот почнува да делува после 4о минути.

Прераното свршување ги фрустририра жените!

Додека на мажот за да се задоволи му требаат само неколку минути, на жената и се потребни повеќе време и внимание. Затоа, кога партнерот ќе сврши прерано, жената останува незадоволена и фрустрирана.

За многу врски прераното свршување на машкиот партнер значи извор на проблеми, непријатности и незадоволства.

Еџ е 100% природен хербален производ

Еџ не содржи медикаменти, хемиски супстанции и анестетици како другите познати средства. Произведен е од природни состојки.

Еџ нема непосакувани ефекти

Кога го користите ЕЏ вие знаете дека не се изложувате себеси на ризици од несакани дејства што можат да се јават при користење на хемиски средства.

Начин на употреба: Се ставаат 1 до 2 капки на главичката на пенисот 1.5 часа пред однос. После 30 минути се јавува мало пецкање и тоа е знак дека средството почнало да работи. После 1.5 часа средството е во полна функција наредните 4-6 часа.Има и Видео за како да се користи Гелот.

 

 

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

SKU: 0000000020 Категории ,

Кошничка