Купи!

Розев вибро масажер со ротирачки дел

2,890 ден

Розев вибро масажер со ротирачки дел. Предајте се себеси на целосно стимулативен третман со оваа мулти-брзинска вибрирачка, пулсирачка и ескалирачка играчка за задоволство. Силиконски, мазен и со ултра-моќен мотор за вибрации ви дава сензационално задоволство. Ова е број еден вибратор масажер, кој ви овозможува да ги исполните вашите валкани мисии!

Боја: Розева

Материјал: Силикон

Напојување: УСБ со вградена литиумска батерија.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

  • Силни вибрации со различна брзина
  • Компактен е, така што е совршен за патување
  • Водоотпорен за да може да си ја пренесите играта и во бањата и лесен за чистење
SKU: RE-VA025 Категорија

Опис

Опис

Розев вибро масажер со ротирачки дел

Кошничка