Купи!

Шарен Ранец Модел 213

590 ден

Шарен Ранец Модел 213. Шарен ранец со два патенти од горе и еден позади од марката Bag to Bag.Наменет е за секојдневна употреба. Изработен од прекрасен материјал и еко кожа на рачките.

Димензии:

Должина: 24 см

Ширина: 10 см

Висина: 28 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари

Нема на залиха

SKU: 213 Категорија

Опис

Опис

Шарен Ранец Модел 213

Кошничка