Купи!

Шарен Ранец Модел 278

690 ден

Шарен Ранец Модел 278. Ранче со Интересни шари, од марката Bag to Bag. Изработено е од еко кожа на рачките, а остатокот од ранчето е со плетен дезен. Наменето за секојдневна употреба.

Димензии:

Должина: 26 см

Ширина: 13 см

Висина: 28 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари

Нема на залиха

SKU: 278 Категорија

Опис

Опис

Шарен Ранец Модел 278

Кошничка