Попуст!

ШАРЕНА ЛЕТНА ТАШНА

1,090 ден 690 ден

Шарена летна ташна. Направена е од еко кожа со плетен конец во различни бои и е за секојдневна употреба. Совршена е за летните денови, долгата рачка е мобилна и може да се носи само на двете мали рачки. Повелете !

Димензии:

Должина: 28 см

Ширина: 10 см

Висина: 21 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА 10067 Категорија:

Опис

Опис

ШАРЕНА ЛЕТНА ТАШНА

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК