Купи!

Сива Ташна Модел 044

500 ден

Сива Ташна Модел 044. Многу интересно дизенирана ташна, направена од еко кожа со преден и заден патент. Наменета за секојдневна употреба. Цената – одлична.

Димензии:

Должина: 23 см.

Ширина: 9 см.

Висина: 19 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари

SKU: 10233 Категорија

Опис

Опис

Сива Ташна Модел 044

Кошничка