Купи!

СЕКСИ БОДИ ГОЛЕМИНА: L,XL БРОЈ НА АРТИКАЛ: T910

790 ден

Секси боди T910, изработено од нежен материјал, и соодветен е за секаква пригода. Големината е L,XL така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Боја: Црна

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Опис

Опис

СЕКСИ БОДИ ГОЛЕМИНА: L,XL

Кошничка