Купи!

Шпанска Мува

990 ден

Шпанска Мува. Само кај нас – Оригинал ! ! ! Made in Germany.

100 % природна !

100 % Функционална !

Шпанска мува за жени.

Spanische Fliege е посилен од секој конвенционален афродизијак, без боја, вкус или мирис.Целосно транспарентна течност која може да се додаде во повеќето пијалаци за повеќе сексуално подобрување преку додавање на дополнителен зачин и желба во вашиот партнер и зголемување на нивниот либидо.

Моќен афродизијак, за поддршка на женственоста и подобрување на либидото.
Точната комбинација на оваа високо-ефикасна состојка често може да ги донесе и мажите и жените на врвот на возбуда и сексуална желба, дури и кратко време по земањето.
Содржат cantharis D6 (шпански летечки), флуидстрикт на муара-пума дрво.
Состојки: Cantharis D6, (шпански лета) флуид екстракт од Muira-Puama Вуд.
Употреба и дозирање: Ставете десетина капки во било кој пијалок или ставете 5-6 капки под јазикот за подобар и побрз ефект.
Спецификација: 1 шише содржи 30ml

Производите ги добивате во дискретно пакување со карго. Ги добивате за 1-2 работни денови, До вашиот град или ваша адреса.

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

SKU: 0002 Категории ,

Опис

Опис

Шпанска Мува

Кошничка