Попуст!

СЕКСИ БОДИ-БОЈА: ЦРНА,ЦРВЕНА и БЕЛА ГОЛЕМИНА: M,L БРОЈ НА АРТИКАЛ: W228

590 ден 390 ден

Секси боди W228, изработено од нежен материјал, кој дискретно ги открива жешките точки од целото тело.  Големината M,L така што без проблем би одговарала на повеќето жени. Уживајте во незаборавни ноќи со него.

Боја: Црна, Црвена и Бела

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА W228 Категории: ,

Опис

Опис

СЕКСИ БОДИ

ГОЛЕМИНА: M,L

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК