Купи!

СЕКСИ БОДИ ГОЛЕМИНА: L,XL БРОЈ НА АРТИКАЛ: W320

540 ден

Секси боди W320, изработено од нежен материјал, кој дискретно ги открива жешките точки од целото тело.  Големината е L,XL така што без проблем би одговарала на повеќето жени. Уживајте во незаборавни ноќи со него.

Боја: Црвена

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Опис

Опис

СЕКСИ БОДИ ГОЛЕМИНА: L,XL

Кошничка