Попуст!

Секси боди модел 81046

690 ден 490 ден

Секси боди модел 81046. Секси боди, изработено од мека ситна мрежа, кое дискретно ги открива жешките точки од целото. Големината универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени. Провокативна високо квалитетна долна облека, материјал Ликра – одговара на секоја големина. Бидете привлечни и единствени за некого, остварете ги вашите фантазии, со нашата долна облека по прифатлива цена. Производите ги добивате во дискретно пакување со карго. Ги добивате за 1-2 работни денови, До вашиот град или ваша адреса.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

 

ШИФРА 81046 Категорија:

Опис

Опис

Секси боди модел 81046

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК