Попуст!

Секси Чорапи

440 ден 240 ден

Секси чорапи, изработени од мека ситна мрежа, кој дискретно ги открива жешките точки од целото тело.  Големината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Материјал: Полиамид

Боја: Црна

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА 9648 Категории: ,

Опис

Опис

Секси Чорапи

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК