Купи!

Секси чорапи

240 ден

Секси чорапи

Оваа колекција е примамлива и заводлива палета на чорапи за тело. Секој од нив е низа од различни дезени беспрекорно испреплетени, изработени со одлични детали и сложени дизајни кои ги подобруваат облините и контурите на телото.  Изработени од мека ситна мрежа, која дискретно ги открива жешките точки од целото тело. Тангата не е вклучена во комплетот. Големината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Материјал: Полиамид

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

SKU: WN6069 Категории ,

Опис

Опис

Секси чорапи

Кошничка