Попуст!

Женски Чорапи Со Халтери Модел 8809

490 ден 290 ден

Женски Чорапи Со Халтери Модел 8809.

Секси чорапи, изработени од мека ситна мрежа, кој дискретно ги открива жешките точки од целото тело.  Големината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Материјал: Полиамид

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА 8809 Категории: ,

Опис

Опис

Женски Чорапи Со Халтери Модел 8809

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК