Попуст!

Секси чорапи

480 ден 240 ден

Секси чорапи

Секси чорапи, изработени од мека ситна мрежа, кој дискретно ги открива жешките точки од целото тело.  Големината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Материјал: Полиамид

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА WN6050 Категории: ,

Опис

Опис

Секси чорапи

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК