Попуст!

Машка Танга Модел 002

590 ден 290 ден

Машка Танга Модел 002. Овие уникатни боксерици се изработени од еластичен материјал кој ќе го потенцира вашето тело. Имаат специјално интегрирана торбичка која произведува “push-up“ ефект и ќе ви овозможат да имате фантастичен преден изглед. Цената е ултра намалена !

Материјал: 90% Полиамид 10% Еластин

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА 002 Категории: ,

Опис

Опис

Машка Танга Модел 002

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК