Купи!

СЕКСИ СЕТ-БОЈА: ЦРВЕНА И ЦРНА ГОЛЕМИНА: M,L БРОЈ НА АРТИКАЛ: W15

290 ден

Секси Сет, изработен од нежен материјал, кој дискретно ги открива жешките точки од целото тело.  Големината е M,L така што без проблем би одговарала на повеќето жени. Уживајте во незаборавни ноќи со него.

Боја: Црна и Црвена

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Опис

Опис

СЕКСИ СЕТ

ГОЛЕМИНА: M,L

Кошничка