Купи!

Виолетов Вибратор (23 x 5 cm) 55004157

1,590 ден

Виолетов Вибратор (23 x 5 cm).

Доколку го изберете овој заводник нема да зажалите, бидејќи е изработен така што при пенетрација, интензивно ги стимулира ѕидовите на вагината што значи дека благопријатните сензации и оргазмичните чувства се неизбежни. Вибраторот е водоотпорен и можете да ја префрлите забавата дури и во бањата. Вибрациите се регулираат со помош на потенциометар кој се наоѓа на основата. Се препорачува употреба на лубриканти на водена база. Во комбинација со лубрикант ќе стане лизгав и влажен, со кое ќе си овозможите полесна пенетрација и врвно задоволство.

Боја: Виолетов

Должина: 25 см

Дебелина: 5 см

Материјал: Силикон

Напојување: 2 батерии тип АА

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Категории , Ознака:

Опис

Опис

Виолетов Вибратор (23 x 5 cm)

Кошничка