Попуст!

СЕКСИ ФУСТАН-БОЈА: ЦРВЕНА и ЦРНА ГОЛЕМИНА: XL БРОЈ НА АРТИКАЛ: W265

840 ден 440 ден

Секси фустан W265, изработен од нежен материјал, кој дискретно ги открива жешките точки од целото тело.  Големината е XL така што без проблем би одговарала на повеќето жени. Уживајте во незаборавни ноќи со него. Во комплетот е вклучена и танга.

Боја: Црна и Црвена

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА W265 Категории: ,

Опис

Опис

СЕКСИ ФУСТАН

ГОЛЕМИНА: XL

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК