Попуст!

Машка Танга Модел 003

590 ден 290 ден

Машка Танга Модел 003. Овие уникатни боксерици се изработени од еластичен материјал кој ќе го потенцира вашето тело. Имаат специјално интегрирана торбичка која произведува “push-up“ ефект и ќе ви овозможат да имате фантастичен преден изглед. Цената е ултра намалена !

Материјал: 90% Полиамид 10% Еластин

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА 003 Категории: ,

Опис

Опис

Машка Танга Модел 003

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК