Купи!

Секси танга – Повеќе бои

180 ден

Секси танга – Повеќе бои, изработени од нежен материјал, кој дискретно ги открива жешките точки од целото тело.  Големината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Материјал: Полиамид

Големина: Повеќе Големини

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

SKU: 006 Категории ,

Опис

Опис

Секси танга – Повеќе бои

Кошничка