Купи!

Секси танга со отвор и пеперуга – Црна, Бела и Црвена боја БРОЈ НА АРТИКАЛ: WN-1002

240 ден

Секси танга со отвор и пеперуга, изработена од нежен материјал, кој дискретно ги открива жешките точки од целото тело. Овозможете му на вашиот партнер да ја почувствува еротската екстаза со овој производ. Тангата е чипкана. Материјалот е доста растеглив.  Големината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Материјал: Полиамид и ликра

Боја: Црна

Големина: Универзална

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Опис

Опис

Секси танга со отвор и пеперуга – Црна, Бела и Црвена боја

Кошничка