Попуст!

Силиконски анален дилдо 15 х 3.7 см

1,790 ден 1,190 ден

Силиконски анален дилдо 15 х 3.7 см. Доживејте космички оргазми со овој неверојатен бат плаг, анатомски е изработен со мазен врв за благопријатна пенетрација и надолу се здебелува за пред основата повторно да се стесни и овој врат служи за поголема сигурност во лежењето на бат плагот во анусот за време на секс. Лесно се вади со помош на рачката на основата. Се одржува со благ, хидратантен сапун и млака вода.

Боја: Црна

Материјал: Силикон

Целосна должина: 15 см

Должина на употребливиот дел: 13 см.

Дијаметар: 3,7 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Опис

Опис

Силиконски анален дилдо 15 х 3.7 см

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК