Попуст!

Мини Вибратор (15 x 3.5 cm)

2,390 ден 990 ден

Мини Вибратор. Овој  вибратор е елегантен, едноставен и стилски сексуален играч кој е полн до врв со стимулирачка моќ. Обликот на вибратор е заоблен и мазен со малку набабрена глава за дополнителна дебелина и масажна моќ. Синиот силикон е еластичен и мек за да можете да уживате во нежна текстура со неверојатни вибрирачки функции на стимулација. Овој вибратор е изработен од силиконски материјал и доаѓа со лесни контроли.

Должина: 15 см

Ширина: 3.5 см

Должина на употребливиот дел: 13 см

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА 34112 Категории: ,

Опис

Опис

Мини Вибратор

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК