Попуст!

Силиконски вибратор 17 x 3

1,490 ден 890 ден

Силиконски вибратор 17 x 3. Овој класичен вибратор е елегантен, едноставен и стилски сексуален играч кој е полн до врв со стимулирачка моќ. Обликот на вибратор е заоблен и мазен со малку набабрена глава за дополнителна дебелина и масажна моќ. Розовиот силикон е еластичен и мек за да можете да уживате во нежна текстура со неверојатни 30 вибрирачки функции на стимулација. Овој вибратор е изработен од силиконски материјал и доаѓа со лесни контролни копчиња. Ова е лесна играчка која ќе биде одличен нов додаток на вашата колекција секси играчка.

Боја: Виолетова

Должина: 17 см

Должина на употребливиот дел: 13 см

Дебелина: 3 см

Материјал: Силикон

Напојување: 2 батерии тип АА

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА SQ-V10016 Категории: ,

Опис

Опис

Силиконски вибратор 17 x 3 класичен

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК