Купи!

Силиконски вибратор 21 x 3

890 ден

Силиконски вибратор 21 x 3. Овој класичен вибратор е елегантен, едноставен и стилски сексуален играч кој е полн до врв со стимулирачка моќ. Обликот на вибратор е заоблен и мазен со малку набабрена глава за дополнителна дебелина и масажна моќ. Розовиот силикон е еластичен и мек за да можете да уживате во нежна текстура со неверојатни 30 вибрирачки функции на стимулација. Овој вибратор е изработен од силиконски материјал и доаѓа со лесни контролни копчиња. Ова е лесна играчка која ќе биде одличен нов додаток на вашата колекција секси играчка.

Боја: Розева

Должина: 21 см

Должина на употребливиот дел: 15 см

Дебелина: 3 см

Материјал: Силикон

Напојување: 2 батерии тип АА

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Нема на залиха

SKU: SQ-V10018 Категории ,

Опис

Опис

Силиконски вибратор 21 x 3

Кошничка