Попуст!

Штипалки за гради

1,390 ден 990 ден

Штипалки за гради. Штипалки за гради со синџир. Сензуални, диви и заводливи штипалки за брадавици кои ќе внесат возбуда во вашата спална. Штипалките содржат штрафчиња за подесување на притисокот.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари

ШИФРА 15002 Категорија:

Опис

Опис

Штипалки за гради

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК