Попуст!

Силиконски вибратор со USB полнење

3,990 ден 3,390 ден

Силиконски вибратор со USB полнење

Материјал: Силикон

Должина: 21 см

Должина на употребливиот дел: 12 см

Дебелина: 4 см

Напојување: Се полни на USB кабелче (следува со вибраторот)

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА 55040183 Категории: ,

Опис

Опис

Силиконски вибратор со USB полнење

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК