Попуст!

Мастурбатор задник со вибрации

3,490 ден 2,690 ден

Мастурбатор задник со вибрации. Подгответе се за компактна играчка направена од нашиот неверојатен TPR материјал кој нуди вистинско искуство во пренослива големина. Овој кадифено мек мастурбатор е во форма на цврст и заоблен задник, превртена розова вагина и тесен анален влез за да ги задоволат сите ваши потреби. Без разлика која дупка ќе ја одберете, ќе бидете третирани со цврста, лесно ребреста шуплина, така што ќе свршите за кратко време!

Боја: Телесна

Должина: 16 см.

Ширина: 15 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Опис

Опис

Мастурбатор задник со вибрации

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК