Купи!

Син ранец модел 024

650 ден

Син ранец модел 024. Ранецот е од познатиот бренд на ташни и ранци Bag Garden. Изработен од совршена еко кожа со дезен на девојче. Многу е наменски и се користи и носи за секодневна употреба. Има една рачка за носење на рака, две задни прерамки и една внатрешна преграда. Ги имаме во две бои, Севетла зеленкаста и сина. Повелете, количините се ограничени и цената е намалена на 650 ден.

Димензии:

Должина: 26 см

Ширина: 6 см

Висина: 33 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Нема на залиха

SKU: 10210 Категорија

Опис

Опис

Син ранец модел 024

Кошничка