Купи!

Сина Ташна Модел 171

750 ден

Сина Ташна Модел 171. Ташната е изработена од виско квалитетна еко кожа. Ташнта има долга мобилна рачка за на рамо која што се вади и става по потреба, една засебна внатрешна преграда и еден патент на задната страна. Многу е квалитетна, може да се комбинира со секаква облека и е наменета за секојдневна употреба. Повелете, количините се ограничени !

Димензии:

Должина: 30 см.

Ширина: 12 см.

Висина: 20 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

SKU: 171 Категорија

Опис

Опис

Сина Ташна Модел 171

Кошничка