Купи!

Сива Ташна Модел 457

940 ден

Сива Ташна Модел 457.Најнов модел од Францускиот бренд ” Sharm and Shape ” Ташната е направена од специјално квалитетна еко кожа со 4 засебни прегради со патенти, исто така на страните има два мали џебови со магнет и една преграда со магнет на предниот дел.Ташната се состои од две големи рачки за носење на рака. Моделот е прекрасен и се комбинира со секаква облека и е наменет за секакви пригоди… Цената е намалена за 40% а количините се ограничени. Повелете ! ! !

Димензии:

Должина: 35 см

Ширина: 12 см

Висина: 25 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 140 денари.

SKU: 457 Категорија

Опис

Опис

Сива Ташна Модел 457

Кошничка