Купи!

Спортско Ранче Модел 288

750 ден

Спортско Ранче Модел 288. Ранче со Интересен изглед, од марката Charm n’ Shape. Изработено е целосно од еко кожа . Наменето за секојдневна употреба. Повелете, цените се Ограничени!

Димензии:

Должина: 24 см

Ширина: 12 см

Висина: 30 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари

Нема на залиха

SKU: 288 Категорија

Опис

Опис

Спортско Ранче Модел 288

Кошничка