Купи!

Шушкав Ранец Модел 200

650 ден

Шушкав Ранец Модел 200

Димензии:

Должина: 24 см

Ширина: 11 см

Висина: 35 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Нема на залиха

SKU: 200 Категорија

Опис

Опис

Шушкав Ранец Модел 200

Кошничка