Попуст!

Вибратор + 3 Навлаки

2,290 ден 1,590 ден

Вибратор + 3 Навлаки. Овој класичен вибратор е елегантен, едноставен и стилски сексуален играч кој е полн до врв со стимулирачка моќ. Обликот на вибратор е мазен и доаѓа со додаток од 3 навлаки со стимулатори за дополнителна големина, дебелина и стимулација. Силиконот на навлаките е еластичен и мек за да можете да уживате во нежна текстура со неверојатни вибрирачки функции. Ова е лесна играчка која ќе биде одличен нов додаток на вашата колекција секси играчка.

Должина: 17 см

Должина на употребливиот дел: 15 см

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Опис

Опис

Вибратор + 3 Навлаки

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК