Попуст!

Вибратор Модел #1070 (15 x 3 cm)

2,390 ден 1,790 ден

Вибратор Модел 1070. едноставен и стилски сексуален играч кој е полн до врв со стимулирачка моќ. Обликот на вибратор е заоблен и мазен со малку набабрена глава за дополнителна дебелина и масажна моќ. Розовиот силикон е еластичен и мек за да можете да уживате во нежна текстура со неверојатни вибрирачки функции на стимулација. Овој вибратор е изработен од силиконски материјал и доаѓа со лесни контроли. Ова е лесна играчка која ќе биде одличен нов додаток на вашата колекција секси играчка.

Должина: 18 см

Должина на употребливиот дел: 15 см

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА 1070 Категории: ,

Опис

Опис

Вибратор Модел 1070

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК