Попуст!

Вибро лилав моќен стимулатор

2,090 ден 1,690 ден

Вибро лилав моќен стимулатор. Предајте се себеси на целосно стимулативен третман со оваа мулти-брзинска вибрирачка, пулсирачка и ескалирачка играчка за задоволство. Силиконска, мазна и со ултра-моќен мотор за вибрации ви дава сензационално задоволство. Ова е број еден масажер, кој ви овозможува да ги исполните вашите валкани мисии!

Материјал: силикон

Боја: розева

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Опис

Опис

Вибро лилав моќен стимулатор

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК