Купи!

Војнички ранец

1,200 ден

Војнички ранец со амблени. Изработен е од памук и има една старнична мала кожена рачка за носење, а другите две рачки се плетени. Ранецот е од марката Alpini, докажан светски бренд за изработка на ранци.

Димензии:

Должина: 28 см

Ширина: 24 см

Висина: 43 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари

Нема на залиха

SKU: 10015 Категорија

Опис

Опис

Војнички ранец

Кошничка